Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/08

Najważniejsze osiągnięcia uczniów Śl.TZN

 

 

Adam Kołakowski – 3. miejsce;
Joanna Gabor – 25. miejsce
XVI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej

Rafał Grafowski – 15. miejsce;
Adam Kołakowski – 26. miejsce
II Regionalny Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Matematyczno-Fizyczno-Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

Mariusz Lorens – udział w finale – Olimpiada Wiedzy Technicznej

Anna Juras – wyróżnienie – Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

Szymon Mycoń, Damian Kuźma, Monika Stareczek – wyróżnienia – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Świat wokół nas”

Łukasz Gaja, Damian Kuźma, Szymon Mycoń – wyróżnienia – Konkurs Ekologiczny organizowany przez Urząd Miasta Katowice

2. miejsce uczniów Śl.TZN w konkursie organizowanym przez UM Katowice na stworzenie rzeźby przestrzennej z odpadów opakowaniowych

Adam Sieracki, Krystian Wawrzynek, Tomasz Korczyński – wyróżnienie i nagroda II stopnia – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Patrycja Musiałwyróżnienie – VI Ogólnopolski Konkurs „Edukacja Regionalna” oraz
1. miejsce za pracę „Śląsk wierszem pisany” – Międzywojewódzki Konkurs dla Dzieci i Młodzieży „Śląsk – moja mała Ojczyzna”, a także
udział w XVII Konkursie Recytacji w Gwarze Śląskiej

Drużyna szkoły: Kamil Tabor, Tomasz Kruk, Michał Katolik, Bartosz Nowak3. miejsce
Konkurs Debat Szkolnych w ramach projektu „Zielona rewolucja nad Kłonicą”

Wojciech Pacwawyróżnienie – V Turniej Recytatorski „Nobliści w Mysłowicach”

Marek Chmielina – wyróżnienie w kategorii poezja – Międzyszkolny Konkurs „Jesienny Ogród Sztuk”

Patrycja Torebko2. miejsce;
Adam Sieracki
wyróżnienie;
Krzysztof Ocylok, Aleksander Wilk, Janina Karkoszkaudział
Miejski Konkurs Ortograficzny „O złotą stalówkę”

Tomasz Olik1. miejsce w grupie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych – oddziałowy finał XLVI Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego „450 lat Poczty Polskiej”

Tomasz Grabek – 2. miejsce – V międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

4. miejsce drużynowo uczniów Śl.TZN – III Towarzyskie Spotkanie ZAV Hodonin; indywidualnie:
Krystian Wawrzynek2. miejsce;
Maksymilian Śmiech4. miejsce;
Radosław Okomski4. miejsce

Marek Kokot, Mariusz Lorens – udział w finale - XXXI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Robert Holeczek3. miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Modeli Latających na Uwięzi w konkurencji F2A

Magdalena Strzebinudział – 53. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  

Arkadiusz Frycudział – Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Krystian Wawrzynek, Adrian Pontusudział – VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Krystian Wawrzynek, Tomasz Sochaudział w II etapie – XLIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tomasz Gawlikbardzo dobry wynik – Ogólnopolski Konkurs „Eko-Planeta”

Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych – drużyna piłki ręcznej chłopców

Krzysztof Suwalski1. miejsce w stylu grzbietowym – Mistrzostwa Katowic w Pływaniu

Tomasz Filipowski4. miejsce;
Łukasz Iwanecki 5. miejsce 
Szkolna Liga Śląska w narciarstwie zjazdowym

Barbara Zielińska2. miejsce – finał Ligi Śląskiej w snowboardzie dziewcząt

Wojciech Kaziród i Łukasz Gębka6. miejsce – siatkówka plażowa chłopców w Mistrzostwach Katowic

 

 

stopka