1 edycja Mam Talent

W dniu 8 marca 2016 roku w naszej szkole odbyła się I edycja Mam Talent dla Uczniów Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach.


Liczba uczestników nie była duża, ale pierwsze koty za płoty. W przyszłym roku na pewno będzie więcej chętnych. W rywalizacji wzięło udział sześć osób w tym: Małgorzata Zygmunt z klasy I C (wokal), Aneta Pacuła z klasy II M(gitara), Piotr Słowik z klasy IV D, (wokal), Jan Duniec z klasy II M (magia), Przemysław Pomorski z klasy II B (taniec), Piotr Gil z klasy I i (gitara).


Walka była bardzo wyrównana. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni. Bardzo ciężko było z wyłonieniem zwycięzcy, ale po długich burzliwych naradach zwyciężył Jan Duniec, który zaczarował jury magiczną sztuczką II miejsc zajął Przemysław Pomorski, który tanecznym krokiem wszedł na podium, natomiast III miejsce przypadło Małgosi Zygmunt, która swoim głosem zaczarowała publiczność.


W skład jury weszli pani dyrektor od spraw wychowawczych Anna Burdach, przedstawiciel młodzieży uczennica klasy III c Weronika Molka, opiekun Samorządu szkolnego pan Grzegorz Pinkowski oraz przedstawiciel grona pedagogicznego pan Mirosław Stawowski. Konkurs poprowadziła pani Katarzyna Ostrowska.


Ogromne podziękowania dla płci męskiej naszej Szkoły. Uczniowie przygotowali specjalną niespodziankę dla dziewcząt i podarowali dla każdej koleżanki kwiaty i słodkości, które zostały sprezentowane po zakończeniu konkursu.

 

Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent

Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent

Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent Konkurs Mam Talent

Konkurs Mam Talent

stopka