II Targi Pracy w Śl.TZN

 

Dyrekcja Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach zaprosiła pracodawców, przedstawicieli firm i przedsiębiorstw na TARGI PRACY, które odbyły się 22 listopada 2017 roku w auli Szkoły.

Targi Pracy

Była to druga edycja wydarzenia, podczas którego gościliśmy: ACE Instal Sp. o.o., DB Cargo Polska S.A., EURO-LOCKS Sp. z o.o., FAMUR, mBank S.A. Centrum Usług Finansowych, TERMO-REX S.A., VOLLMER Polska sp. z o.o., ZETOM.

W ramach targów uczniowie starszych klas naszej Szkoły mieli okazję zapoznać się z ofertami przedsiębiorców, uzyskać kompetentne informacje na temat branży, zakresu i charakteru działalności wystawców. Dowiedzieli się również o wymaganiach związanych z zatrudnieniem, zadaniach na stanowiskach pracy, możliwości odbywania praktyki zawodowej czy stażu w firmie. Spotkanie było także okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zakresie trendów współczesnego rynku pracy. Bezpośredni kontakt młodzieży z potencjalnymi pracodawcami z pewnością przyczyni się do podejmowania przemyślanych i efektywnych decyzji dotyczących wyboru kariery zawodowej.

Było nam bardzo miło gościć przedstawicieli zaproszonych firm.

Dyrekcja Śl.TZN składa serdeczne podziękowanie za przybycie, poświęcony czas oraz zaprezentowanie przykładów dobrych, pragmatycznych działań przedsiębiorczych.

Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy i organizację równie udanych spotkań w kolejnych latach.

Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy Targi Pracy

Więcej – fotorelacja w GALERII

 

stopka