FESTIWAL „Sięgnij po zawód”

FESTIWAL „Sięgnij po zawód” 

W dniach 1-2 grudnia 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbył się II Katowicki Festiwal Szkół Ponadpodstawowych „Sięgnij po zawód”.

Trzydzieści jeden szkół ponadpodstawowych przedstawiło swoją ofertę zarówno na stoiskach, jak i na scenie.

Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych nie mogło tam zabraknąć. Przy naszym stanowisku uczniowie reprezentujący poszczególne zawody wyjaśniali i demonstrowali  najmłodszym zastosowanie drukarek 3D, turbin wiatrowych, gazomierzy, monitoringu oraz gier na sterowniku swojego wykonania.

Przyciągaliśmy tłumy zainteresowanych uczniów nie tylko kultowymi garniturami, ale przede wszystkim merytorycznymi i rzetelnymi odpowiedziami na liczne pytania.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim uczniom i opiekunom, którzy z pełnym zaangażowaniem poświęcili swój czas, promując naszą Szkołę.

FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód” FESTIWAL „Sięgnij po zawód”

stopka