UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN

 SIMP

19 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość przyjęcia nowych członków – uczniów Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach do Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich – Oddział Gliwice.

Zgromadzonych Gości przywitała Pani Dyrektor mgr Aneta Łosiewicz.

Podczas spotkania Prezes SIMP mgr Lesław Kmiecik zaprezentował osiągnięcia, ofertę kursów i szkoleń Stowarzyszenia. Mgr inż. Zbigniew Woronko przedstawił regulamin udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Technik Absolwent”. Następnie dr inż. Adam Zarychta omówił  osiągnięcia oraz ofertę edukacyjną Wydziału Mechanicznego-Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN

Najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie legitymacji członkowskich uczniom Śl.TZN  przez Prezesa SIMP.

Zwieńczeniem wydarzenia był fascynujący wykład mgr inż. Jana Surówki dotyczący energetyki jądrowej, który zaciekawił uczniów.

Dziękujemy za udział w uroczystości i życzymy nowym i obecnym członkom Stowarzyszenia sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym.

Opiekunowie Szkolnego Koła SIMP: Pani Linda Grabowska i Pan Daniel Sowa.

UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN UROCZYSTOŚĆ SIMP w Śl.TZN

stopka