BIEG ZWYCIĘSTWA – PIERWSZY BIEG WIELKANOCNY

Bieg Zwycięstwa

X Liceum Ogólnokształcące, Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe oraz Parafia Opatrzności Bożej i Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach organizują dnia 08 kwietnia 2018 w Katowicach Bieg Zwycięstwa – Pierwszy Bieg Wielkanocny.

Start Biegu o godz. 9:00 spod kościoła parafialnego Parafii Opatrzności Bożej na Zawodziu. Meta Biegu na placu kościelnym Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa (Ojcowie Oblaci) na Koszutce. Dystans biegu wynosi ok. 3600 m, a udział w nim jest bezpłatny.

Bieg Zwycięstwa – Pierwszy Bieg Wielkanocny organizowany jest w celu uczczenia 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz na pamiątkę biegu Apostołów do Pustego Grobu. To sposób na popularyzowanie tradycji patriotycznych i religijnych oraz aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Bieg Zwycięstwa – Pierwszy Bieg Wielkanocny organizowany jest w ramach inicjatywy lokalnej i jest współfinansowany ze środków budżetu miasta Katowice. Bieg został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowic.

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 08 marca 2018r.
Regulamin Biegu dostępny jest na stronach internetowych Organizatorów.

REGULAMIN

Zaproszenie

stopka