Krzysztof Kula w TVP

21.04.2018. uczeń Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach, Krzysztof Kula, wziął udział w Interaktywnych warsztatach SMARTFON RÓWNIEŻ DLA SENIORA,skierowanych do wszystkich grup aktywnie działających seniorów w mieście Piekary Śląskie.
Głównymi bohaterami warsztatów byli oczywiście sami prowadzący: Krzysztof Kula Daniel Pliszka (uczeń Zespołu Szkół Nr1 w Piekarach Śląskich), którzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili możliwości współczesnych smartfonów, a także zaprezentowali swoją książkę, rozszerzającą zagadnienia poruszane podczas warsztatów.
Ciekawostką był quiz pt." ZASKOCZ SWOJEGO WNUCZKA", podczas którego seniorzy mogli odpowiadać nawet na trudne pytania na temat przeznaczenia aplikacji zainstalowanych na smartfonie.
Całość warsztatów była nagrywana przez operatorów TVP i będzie wyemitowana w telewizji już 11 maja br.
 
Do ZOBACZENIA PRZED ODBIORNIKAMI TELEWIZYJNYMI!!!

Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP Krzysztof Kula w TVP

Uczeń klasy 2d Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach Krzysztof Kula, wraz z kolegami z ZS1 z Piekar Śląskich, miał okazję poprowadzić przed kamerami reporterów TVP warsztaty dla seniorów pt. „SMARTFON RÓWNIEŻ DLA SENIORA”. Cały program
o nazwie DOJRZALSI, emitowany był 13 maja na antenie TVP3.

Osoby, które nie miały okazji zobaczenia na żywo w telewizji, zapraszamy do kliknięcia w poniższy link, gdzie po serii reklam odtworzony zostanie ponad dwudziestominutowy program:

http://www.katowice.tvp.pl/37114041/11052018

stopka