EKOODPOWIEDZIALNIE

W dniu 19 maja 2018 na Muchowcu odbył się coroczny Piknik Rodzinny Ekoodpowiedzialnie, organizowany przez Wydział Środowiska Miasta Katowice.

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym wydarzeniu. Piknik ma na celu promowanie ekologicznego trybu życia oraz edukację najmłodszych w tym zakresie. Dla naszej szkoły jest to niezwykła okazja do promocji „Śląskich” i zawodów związanych z ekologią: technik energetyk oraz technik ochrony środowiska. Ponieważ piknik jest wydarzeniem rodzinnym, skierowanym przede wszystkim do najmłodszego grona odbiorców, nasza szkoła również przygotowała atrakcje dostosowane do wieku uczestników. Wata cukrowa, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz „Śląski Twister” to tylko niektóre atrakcje, jakie zostały przygotowane przez szkolny zespół.

Bardzo dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która w całości sfinansowała nasz udział.

Opiekunami grupy byli: Pani Linda Grabowska, Pani Magdalena Szwedor i Pan Daniel Sowa.

 EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE  EKOODPOWIEDZIALNIE

stopka