FINAŁ OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”

 

20 czerwca 2018r. w Warszawie odbyło się największe święto „Zwolnionych z Teorii”.

FINAŁ OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”

Podczas Wielkiej Gali spotkali się Finaliści ZWZT ze wszystkich edycji olimpiady, Ministrowie, szefowie wielkich firm i organizacji oraz inspirujący Goście Specjalni.

Śl.TZN reprezentowali finaliści Olimpiady: Justyna Borowiec, Emilia Kaczmarek, Martyna Sikorska („Grażyna Biznesu”) oraz Dawid Jankun, Rafał Sikora,  Robert Żuk, Rafał Żylski („Pulp Reality”).

W ramach Finału odbyło się szereg spotkań. Uczestnicy Olimpiady mogli  posłuchać inspirujących Gości Specjalnych oraz Ekspertów. Swoimi doświadczeniami biznesowymi dzielili się z młodzieżą, m.in. założyciele startupów: Enio Chłapowski – Myjak (Briang.AI), Mateusz Mach (Fiveapp, Opus), Lech Kaniuk (Itaxi, Pizzaportal). O swojej przygodzie z Youtube mówili: Kasia Gabor (Kasia Gabor), Karol Paciorek (Imponderabilia), Aleksandra Pawlik (Alex Mondostyle) i Rafał Gębura (7m pod Ziemią). Dziennikarz Marcin Meller opowiadał o swojej przygodzie z projektami społecznymi. W ramach paneli dyskusyjnych poruszano takie tematy: jak skutecznie sprzedać siebie, zawody, które jeszcze nie istnieją, kompetencje przyszłości, innowacje w edukacji i wiele innych.

Na scenie PITCH CONTEST supported by Coca-Cola Projekt najlepsze projekty w Polsce walczyły o nagrodę Złotego Wilka.  Projekt „Grażyna Biznesu”, pokonując 30 zespołów, wszedł do Wielkiego Finału (trzy najlepsze projekty w Polsce). Ostatecznie nie udało się wywalczyć Złotego Wilka, jednak zespół na Wielkiej Scenie zaprezentował się wspaniale. Nagrodą został wyróżniony projekt studentów UJ „Jestem Biedronką” – uświadamiający   społeczeństwo o problemach osób chorujących na łuszczycę.

W ramach Wielkiego Finału zostały wręczone nagrody Srebrnego Wilka dla szkół, które zrealizowały najlepsze wydarzenie społeczne w danym województwie, oraz nagrody dla 20 szkół, które znalazły się w rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości. W naszym województwie zwyciężył projekt „Kulturalni”, przygotowany przez młodzież III LO w Katowicach.

Gratulujemy Finalistom  Śl.TZN wielkiego sukcesu i zachęcamy do dalszych, tak owocnych inicjatyw!

Przypominamy, że już można logować się na stronie „Zwolnionych z Teorii” i przygotowywać wydarzenie w ramach kolejnej edycji!

FINAŁ OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”FINAŁ OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”

FINAŁ OLIMPIADY „ZWOLNIENI Z TEORII”

 

stopka