KONKURS TEATRALNY – II miejsce

 

PlakatZespół teatralny Śl.TZN zajął II miejsce w XIII Ogólnopolskich Prezentacjach Teatralnych Żywotów Świętych i Patronów – „W hołdzie św. Janowi Pawłowi II”.

 

Nasi artyści, przygotowani przez ks. Tomasza Kusza, Panią Danutę Kleinert i katechetę Pana Pawła Zygmunta, zaprezentowali spektakl „Niespokojne serce Rafała Kalinowskiego”. Konkurs odbył się 14 XI 2018 r. w MDK „Bogucice-Zawodzie”.

 

Organizatorzy: Parafia pw. Opatrzności Bożej i MDK przesłaniem prezentacji czynią upowszechnianie wiedzy o świętych i wybitnych postaciach poświęcających swe życie służbie innym. Ich dzieła i osiągnięcia są pięknym przykładem wielkiej siły ducha i wzorem do naśladowania, a także nieustającym źródłem radości, że dobro i szlachetność przynosi piękne owoce życia. 

Gratulujemy zespołowi i opiekunom!

W tym roku szkolnym znaleźli się „oczko” wyżej na podium, a czasu na przygotowanie występu nie mieli za dużo. Siła ducha i energia, talent i umiejętności – to atuty grupy teatralnej tworzącej zgrany zespół, który chętnie współpracuje z opiekunami – i „vice versa”.

Zdjęcia ze spektaklu

Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny Konkurs Teatralny

 

Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom

stopka