3. ŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI KATOWICE

 

LogoZASADY REJESTRACJI ORAZ UCZESTNICTWA w 3. ŚLĄSKIM FESTIWALU NAUKI KATOWICE:

1 grudnia 2018 r. o godzinie 9.00 rozpoczyna się rejestracja grup zorganizowanych na wejście na teren Festiwalu – rejestracja jest obowiązkowa i pozwala na uczestnictwo w wydarzeniach ogólnych.

3 grudnia 2018 r. o godzinie 12.00 rozpoczyna się rejestracja na VIII edycję ogólnopolskiego wydarzenia – Noc Biologów 2019 – pod hasłem „Żywa energia”, która jest prologiem 3. ŚFN Katowice i została zaplanowana na 11 stycznia 2019 r.

Rejestracja (grup oraz uczestników indywidualnych) na warsztaty i wydarzenia specjalne (pokazy fizyczne, inauguracja) będzie dostępna po 10 grudnia 2018 r.

Brak rejestracji na wejście (dla grup zorganizowanych) uniemożliwia rejestrację na wydarzenia specjalne.

W przypadku dużego zainteresowania warsztatami wśród grup szkolnych zostanie uruchomiona dodatkowa rejestracja na warsztaty 15 stycznia 2019 r. W tym dniu na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego nie będzie stoisk pokazowych oraz innych wydarzeń festiwalowych.

Po zakończonej rejestracji na podany adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji w formie pliku PDF na wejście, na teren Festiwalu oraz na każdą aktywność, na którą dokonali Państwo rejestracji. Tylko na podstawie okazanych potwierdzeń (w formie papierowej lub na urządzeniu mobilnym) zostaną Państwo wpuszczeni na teren Festiwalu.

W razie rezygnacji z udziału w 3. ŚFN KATOWICE prosimy o niezwłoczne przekazanie informacji do Organizatorów Festiwalu. Pozwoli to innym chętnym na udział w wydarzeniu.

Rejestracji można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl w zakładce „Dla odwiedzających”.

DODATKOWE INFORMACJE:

W tym roku grupy szkolne będą mogły skorzystać z szatni w katowickim Spodku.

Po wejściu na teren Festiwalu należy potwierdzić przybycie w punkcie rejestracyjnym. Prosimy, by na teren Festiwalu przybyć 20 minut wcześniej w celu skorzystania z szatni i sprawnej rejestracji.

Przybycie znaczniej wcześniej niż przed godziną podaną przy rejestracji internetowej spowoduje konieczność przeczekania do tej godziny w poczekalni.

W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do niewpuszczenia grupy na teren Festiwalu w przypadku spóźnienia.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 32 359 20 41.

Program będzie dostępny na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl na początku grudnia. Organizatorzy wydarzenia zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. Wszelkie zmiany publikowane będą na stronie internetowej 3. ŚFN KATOWICE.

 

 

 

stopka