3. Śląski Festiwal Nauki

 

 

Logo

Śl.TZN na FESTIWALU NAUKI

W dniach od 12 do 14 stycznia 2019 roku odbywał się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, organizowany przez Uniwersytet Śląski, III Festiwal Nauki. W ramach wydarzenia w dniach 13 i 14 stycznia Wydział Edukacji i Sportu zorganizował Śląski Przegląd Zawodów, w którym kolejny rok z rzędu mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

W ramach eventu uczniowie naszej Szkoły prezentowali szeroką ofertę edukacyjną Śl.TZN na przygotowanym przez nich stanowisku. Lewitron, brama wjazdowa sterowana PLC, wydruki 3D to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez naszą młodzież.

Festiwal skierowany był do uczniów najstarszych klas gimnazjów i szkół podstawowych i miał na celu popularyzację kierunków technicznych i zawodowych.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, przygotowanie stanowiska i ogromny wkład w promocję „Śląskich”

Opiekunami grupy byli: Pani Magdalena Szwedor, Pan Daniel Sowa, Pani Justyna Mazurek i ks. Tomasz Kusz.

Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki Festiwal Nauki

 

stopka