DNI OTWARTE Śl.TZN

Logo

Dni otwarte Śl.TZN

W dniach 22 i 25 marca 2019 w Śl.TZN odbyły się Dni Otwarte. Podczas nich naszą Szkołę odwiedziło prawie 650 potencjalnych kandydatów: „podwójny rocznik”, czyli wkrótce absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej, często w towarzystwie rodziców czy absolwentów.

Oprowadzający zapoznali zainteresowanych ze strukturą „Śląskich” i systemem nauczania. Goście mieli możliwość obejrzenia każdej sali lekcyjnej, laboratorium chemicznego, pracowni przedmiotów zawodowych i warsztatów szkolnych, a także biblioteki szkolnej i innych pomieszczeń, np. bufetu „Szolka i pauza”.

Koordynatorem Dni Otwartych był Samorząd Uczniowski. Dziękujemy opiekunom Samorządu, wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom, a także – „dobremu duchowi” Dyrekcji. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane profesjonalnie, „fachowo”, czym chlubimy się również na co dzień.

Oferta kształcenia w Śl.TZN, „Złotej Szkole” – pierwszego na liście rankingowej technikum w Katowicach, a trzeciego w województwie śląskim – jest bardzo atrakcyjna, chociażby z uwagi na 9 różnych zawodów oraz wysoki poziom prowadzonych zajęć. Jesteśmy szkołą na miarę XXI wieku. Jak brzmi misja Śl.TZN: Śl. – śląskość, T – tradycja, Z – zaufanie, N – nowoczesność, placówką przyjazną i bezpieczną dla uczniów, ceniącą tradycję i etos Ślązaków oraz łączącą 88-letnią historię istnienia „Śląskich” z wyzwaniami współczesnego świata i perspektywami rozwoju dla młodego człowieka.

ZAPRASZAMY od 1 września nowych uczniów w progi Szkoły, do rodzinnej społeczności Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych Technikum nr 17!

Nabór do klas I prowadzić będziemy:

dla absolwentów gimnazjum - do 4-letniego technikum
dla absolwentów szkoły podstawowej - do 5-letniego technikum

Informacje na naszej stronie, w zakładce KANDYDAT

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto FotoFoto

Fotorelacja również w GALERII

 

Informator

stopka