DZIEŃ MATURZYSTY I STUDNIÓWKA

 

8 lutego 2019 roku nadszedł wymarzony dzień dla uczniów klas IV Śl.TZN, tegorocznych Maturzystów.

Dopołudnia świętowali „czas przedmaturalnych krotochwil”, chociaż – wydawało się – w tym roku jakby z mniejszą młodzieńczą „fantazją”… Mimo wszystko, poprzebierane w ciekawe stroje grupy paradowały w szkole i na jej terenie.

DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY DZIEŃ MATURZYSTY 

Zobacz galerię zdjęć....

Wieczorem miał miejsce Bal Studniówkowy w restauracji „Biały Dom” w Paniówkach. Wspaniała zabawa, rozpoczęta powitaniem Gości i Uczestników oraz tradycyjnym polonezem, trwała prawie do białego rana. Wszyscy prezentowali się elegancko i radośnie bawili w takt różnorodnych rytmów muzycznych.

Bal Maturalny to swoiste „wkroczenie w dorosłość” i „prolog matury” – jak podkreśliła Pani Dyrektor w życzeniach złożonych czwartoklasistom. Studniówka A.D. 2019 Maturzystów Śl.TZN z pewnością zostanie przez nich zapamiętana na wiele lat. Impreza zorganizowana została profesjonalnie i z rozmachem, za co składamy podziękowanie przede wszystkim Radzie Rodziców.

I tak w miłej atmosferze – czas minął, oczywiście, zbyt szybko. Pozostało odliczanie dni do matury. POWODZENIA!!!

Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka

Zobacz galerię zdjęć....

stopka