Certyfikaty IT

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W dniach 8-9 lutego 2021 w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych, wybrani informatycy z klas 1D, 1J, 2D5, 2d brali udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu.

Tego roku przyświecała nam myśl: "PRACA W IT ŁĄCZY NAS WSZYSTKICH”. Wydarzenie przebiegało zgodnie z przyjętym reżimem sanitarnym.

Na początku krótki wykład poprowadził pan profesor Marek Smyczek nt. „Nowe technologie w IT, jak: Programowalne sieci, IoT, Cybersecurity”

Na koniec zdolni uczniowie otrzymali szereg różnych międzynarodowych certyfikatów, potwierdzających ich kompetencje cyfrowe: SERWISANT IT, Administrator sieci komputerowych, Programista Python i C++

Wszystkim gratulujemy i myślimy, że warto było w ten mroźny i śnieżny dzień przyjechać do Szkoły i zobaczyć się fizycznie, a nie tylko poprzez ekran monitora.

Foto Foto Foto Foto Foto

 

W dniu 4.02.2020. uczniowie klas ID5, Id4, IId oraz IIfk otrzymali pierwsze międzynarodowe certyfikaty kompetencji cyfrowych, uzyskując w ten sposób uprawnienia serwisanta IT.

Certyfikaty honorowane są zarówno u pracodawców, jak i na wyższych uczelniach.

Gratulujemy wszystkim zdolnym uczniom z Śl.TZN i zapraszamy do dalszego rozwoju IT.

Opiekun: Pan Marek Smyczek

Foto Foto Foto Foto

 

W dniu 13 października 2020 roku wręczono uczniom międzynarodowe certyfikaty: administratora sieci komputerowych i administratora LINUX-a.

Tym razem najwięcej uprawnień było wprost z LINUX PROFESSIONAL INSTITUTE.

Gratulujemy zdolnym uczniom kolejnego poziomu IT w ich karierze zawodowej.

Opiekun: Pan Marek Smyczek

Foto Foto Foto

stopka