I Mistrzostwa Śl.TZN w Hearthstone

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do rozegrania I Mistrzostw Śl.TZN w Hearthstone. 

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz o zgłaszanie do Pani Małgorzaty Tomeckiej.
 
Regulamin
1. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, klasę, BattleTag oraz adres e-mail.
 2. Zapisy obowiązują do 30 listopada. Ilość miejsc jest ograniczona.
3. Obowiązującym formatem będzie Standard.
 4. Uczestnicy są zobowiązani do przygotowania 2 talii do 2 odmiennych klas oraz przesłanie ich budowy (zdjęcia lub zrzutu ekranu decku) na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 5. Podczas trwania turnieju obowiązuje zakaz zmiany budowy talii oraz używania programów typu „Deck Tracker”.
 6. Turniej zostanie przeprowadzony według formatu pół-kołowego w typie eliminacji. Oznacza to, że każdy uczestnik rozegra od 2 do 5 pojedynków (w zależności od frekwencji) po 2 gry. Pojedynek zakończy się, gdy jeden z graczy przegra 2 taliami, które zostały przez niego przygotowane. Po rozegraniu wszystkich pojedynków każdemu z graczy zostaną przypisane punkty w zależności od ilości odniesionych zwycięstw. Miejsce w klasyfikacji będzie zależne od ilości zgromadzonych punktów.
7. Gry będą rozgrywane po zajęciach szkolnych, online w domach uczniów.
 8. Wyniki gier wraz z potwierdzającymi je zrzutami ekranu lub zdjęciami muszą być wysłane na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeśli gra nie zostanie udokumentowania zostanie potraktowana jako przegrana obu graczy.
10. Przeciwnicy i termin, do którego należy rozegrać gry, zostanie podany 4 grudnia i umieszczony na drzwiach sali gimnastycznej lub na stronie Śl.TZN.
 11. Ustalenie terminu gier i znalezienie swoich przeciwników leży w interesie uczestników.
12. Dodatkowych informacji udziela Kacper Kozak uczeń klasy IV c.
 
stopka