"TĘCZA" FOTO

Konkurs TĘCZA

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić  do udziału w kolejnej, V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA FOTO.


Udział w Konkursie polega na wykonaniu zestawu fotografii (3-5 zdjęć) dowolnego formatu na temat: „Przyroda w obiektywie”.

Zdjęcia mogą dotyczyć: roślin i zwierząt domowych, hodowlanych, dziko żyjących lub egzotycznych, człowieka i jego otoczenia, krajobrazów oraz martwej natury

W roku szkolnym 2017/2018 Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:
„Młodzik” – uczniowie klas V, VI i VII szkół podstawowych,
„Gimnazjalista” – uczniowie gimnazjów,
„Licealista” – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Pragniemy, aby młodzież czerpała przyjemność z poszerzania swojej wiedzy o sztuce i tym chętniej rozwijała swoje umiejętności fotograficzne oraz wrażliwość estetyczną poprzez udział w konkursie.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną, faksem bądź listownie do dnia 19 grudnia 2017 r.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: laureaci I , II, III miejsca w kraju otrzymają dyplomy grawerowane i nagrody książkowe, autorzy prac wyróżnionych na szczeblu krajowym otrzymają wydawnictwa albumowe, najlepszy uczeń w szkole, która zgłosi powyżej 10 uczestników w kategorii wiekowej otrzyma nagrodę książkową, a każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom.
Pragniemy także uhonorować zasługi nauczycieli oraz uczestniczących szkół: Szkolny Organizator Konkursu, który zgłosił ze Szkoły 10 lub więcej uczestników w kategorii wiekowej, otrzyma dyplom uznania, natomiast Szkolny Organizator Konkursu, który zgłosił ze Szkoły 20 lub więcej uczestników w kategorii wiekowej, otrzyma dodatkowo upominek książkowy; szkoły laureatów konkursu otrzymają dyplomy okolicznościowe, a najliczniej reprezentowane szkoły otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

W załącznikach regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.tecza.suwikr.pl na której również znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały konkursowe.
Konkurs TĘCZA
Życzę samych sukcesów.

Paweł  Maj
Dyrektor Biura Konkursowego
Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie"
ul. Limanowskiego 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki

stopka