Wojewódzki Konkurs „Od Matejki do Niepodległości w 180 rocznicę urodzin Mistrza Jana Matejki”

W związku z obchodami 180 rocznicy urodzin Mistrza Jana Matejki serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie
„Od Matejki do Niepodległości w 180 rocznicę urodzin Mistrza Jana Matejki”
.

Matejko

Tematyka konkursu to malarskie spojrzenie Mistrza Jana Matejki na historię niepodległej Polski. Celem konkursu jest umacnianie świadomości historycznej młodego pokolenia, poszerzanie wiedzy z zakresu podstawowego i rozszerzonego z historii i sztuki. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie przez nauczyciela ankiety do 23.03.2018 r., do której link znajduje się w wiadomości.
Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Oświadczenia (skan wypełnionego dokumentu) o przetwarzaniu danych osobowych należy wysłać do Organizatorów Konkursu do 23.03.2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy etap odbywa się w szkole.

28.03.2018 r. o godzinie 8.00 do szkolnego koordynatora konkursu zostanie wysłana wiadomość z linkiem do testu. Test będzie dostępny w godzinach od 10.00 do 12.00, należy otworzyć link w przeglądarce dla każdego uczestnika i przeprowadzić test. Odpowiedzi wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Proszę pamiętać, że test jest jednokrotnego wyboru i uczniowie nie powinni mieć do niego wcześniej dostępu.

Na finał 18 kwietnia 2018 r. zostaną zaproszeni uczniowie wraz z opiekunami, którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów. W czasie finału zostanie przeprowadzony test, który będzie zakresem obejmował treści dotychczasowe oraz wiadomości z życia Jana Matejki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkim  Konkursie "Od Matejki do Niepodległości w 180 rocznice urodzin Mistrza Jana Matejki"

 Link do rejestracji: https://goo.gl/forms/V5Y4T2dCRtiurQZa2

Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju, Agnieszka Klepek-Drozd, Anna Kamyczek-Owsiak

Regulamin  Oświadczenie

 

stopka