TIMKEN - ślusarz narzędziowy

18. 02. 26

TIMKEN - operator produkcji

18. 02. 26

TIMKEN - mechanik

18. 02. 26

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

17. 12. 12

Staż absolwencki - mechanik serwisu maszyn budowlanych

Czytaj wiecej: Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

ŚTW Dalbis - Gónik

17. 12. 06

ŚTW Dalbis poszukuje:

Górnika (pomocnik wiertacza) pod ziemią

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

• Pomoc przy obsłudze stacjonarnych urządzeń wiertniczych
• Wiercenie otworów w podziemnych zakładach górniczych

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy w podziemnych zakładach górniczych
• Mile widziany zrealizowany kurs wiertacza dołowego lub kurs górnika, wiertacza dołowego
• Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w delegacji (praca głównie na terenie śląskich kopalń)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
• Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe + pokrycie kosztów delegacyjnych

Więcej informacji: https://careerinconstruction.pl/job/stw-dalbis-tarnowskie-gory-15-gornik-pomocnik-wiertacza-pod-ziemia%E2%80%A8/

Grupa FAMUR - Elektronik Utrzymania Ruchu

17. 12. 06

Grupa FAMUR poszukuje:

Elektronika Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Katowice

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• Dbanie o prawidłowe działanie parku maszynowego CNC
• Wykonywanie bieżących napraw maszyn CNC oraz sporadycznie innych maszyn w parku maszynowym firmy
• Wykonywanie warsztatowych napraw elementów elektronicznych
• Podejmowanie prac zapobiegających stanom awaryjnym w parku maszynowym
• Współuczestnictwo w wyszukiwaniu potrzebnych części serwisowych
Czytaj wiecej: Grupa FAMUR - Elektronik Utrzymania Ruchu

Grupa FAMUR - Kontroler jakości procesu spawania

17. 12. 06

Kontrolera jakości procesu spawania

• kontrola jakości części i spoin
• wykonywanie pomiarów produkcji w toku oraz wyboru gotowego
• prowadzenie dokumentacji jakościowej
Czytaj wiecej: Grupa FAMUR - Kontroler jakości procesu spawania

Electic - młodszy elektryk

17. 11. 08

Frezer

17. 11. 03

Kontroler

17. 11. 03

Slusarz

17. 11. 03

stopka