Projekt „Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II”

 

  • Projekt „Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II”

LogoSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II. Jest to druga edycja projektu, który w głównej mierze ma sprzyjać rozwojowi kompetencji nauczycieli i uczniów
w obrębie edukacji kulturalnej.

Projekt skierowany jest do szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Uczestnicy, w okresie od 21.09.2018 r. do 09.12.2018 r. będą spotykać się w formie weekendowych zjazdów w Warszawie oraz wizyty studyjnej w Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowie.  Ponadto w rezultacie odbytego programu edukacyjnego uczestnicy będą realizować autorskie wydarzenia kulturalne skierowane do swojego najbliższego otoczenia: szkoły, osiedla, dzielnicy czy miasta.

Udział w projekcie jest bezpłatny, jedynym kosztem dla uczestników jest pokrycie kosztów dojazdu na zjazdy. Na zgłoszenia zespołów: nauczyciel + dwóch uczniów, czekamy do 12 września 2018 roku.

Zaproszenie do udziału w projekcie skierował do Państwa również dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, a znaleźć je można tutaj.

Więcej szczegółów dotyczących projektu, Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: http://www.centrumjp2.pl/poszukiwacze-skarbu-jana-pawla-ii/.

stopka