Akcja „Na Dobry Początek”

 

  • Akcja „Na Dobry Początek”

W ramach akcji „Na Dobry Początek” Fundacja Świętego Mikołaja dąży, aby w Polsce nie było ani jednego dziecka, które z powodu swojej sytuacji materialnej, nie może rozwijać swoich pasji i zainteresowań.  
Akcja „Na Dobry Początek” wspiera program Stypendia św. Mikołaja organizowany przez fundację. W ramach akcji każda szkoła, na której konto, w terminie od 3 do 19 września br., wpłynie minimum 500 złotych na stypendia dla uczniów, otrzyma od fundacji dopłatę w wysokości 500 zł. Co więcej – za każde zebrane 500 złotych szkoła dostaje od nas drugie 500 złotych. Akcja obejmuje także nowe szkoły, które przyłączą się do programu stypendialnego.

Udział w programie Stypendia św. Mikołaja jest całkowicie bezpłatny. Nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji za prowadzenie subkonta szkoły ani wypłacanie stypendiów. Sto procent środków wpłacanych na subkonto szkoły oraz przekazywanych w ramach jednego procenta podatku zostaje na subkoncie szkoły do wykorzystania na stypendia dla uczniów z tej właśnie szkoły.
Fundacja Świętego Mikołaja zachęca szkoły do zbierania środków na stypendia dla swoich uczniów poprzez specjalny, całoroczny system dopłat i organizując akcje specjalne, takie jak ta z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego. Środki na dopłaty dla szkół fundacja pozyskuje od darczyńców indywidualnych i firm.

Więcej informacji na www.stypendia.mikolaj.org.pl.

Formularz zgłoszeniowy

stopka