XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich

 

  • XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich

XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair w Akademii WSB

W dniu 13 marca 2019 r. Akademia WSB zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów i wykładów w ramach XII edycji Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair.

W ramach targów uczniowie Państwa szkoły będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 40 pracodawców, w tym firm międzynarodowych, prestiżowych agencji pracy oraz instytucji wspierających rozwój kariery zawodowej.

Harmonogram godzinowy:
9.00 – 14.00 Prezentacja stoisk pracodawców

Bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Kariery:
10:30 – 11:30 „Możliwości wsparcia osób młodych na rynku pracy”
10:30 – 12:00 „Jakim zwierzęciem jesteś? – czyli co oznaczają pytania na rozmowie kwalifikacyjnej”.

Szkolenie ma na celu zaznajomienie z procesem rekrutacji, w szczególności przykładowym przebiegiem rozmów kwalifikacyjnych oraz przygotowaniem ich do wejścia na rynek pracy.

Zapisy: ze względu na kwestie organizacyjne prosiłabym o informację dotyczącą rezerwacji miejsc dla Państwa uczniów do 8 marca, w późniejszym terminie również można zgłaszać uczniów przy czym liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa zapisów. Zapisy na poszczególne wydarzenia można zgłaszać pod nr. tel. 32 295 93 29 lub za pomocą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

stopka