Targi Akademickie w CKZIU

 

  • Targi Akademickie w CKZIU

LogoCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 4 Transportowe w Sosnowcu przy ulicy Kilińskiego 31 zaprasza maturzystów do udziału w IV Zagłębiowskich Targach Akademickich, które odbędą się w, w dniu 3 kwietnia 2019 r. , w godzinach od 10:00- 12:00.

Podczas targów swoją ofertę edukacyjną przedstawiać będą uczelnie publiczne i prywatne oraz szkoły policealne z województwa śląskiego.

Swoje stoiska wystawiennicze prezentować będą:

Politechnika Częstochowska, Politechnika Śląska, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach, Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu, Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu.

Tragom towarzyszą wykłady prowadzone przez pracowników uczelni wyższych

10.00- uroczyste otwarcie IV Zagłębiowskich Targów Akademickich
10.40-11.25 – Prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Górnictwa i Geologii - Politechnika Śląska
10.40-12.25 –  Trening wystąpień publicznych - Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości
10.40-11.25 – Bezpieczeństwo i innowacje w transporcie szynowym- Akademia WSB

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy, szczególnie maturzystów, którzy nie podjęli jeszcze decyzji dotyczącej swojej ścieżki kształcenia.

Zobacz zgłoszenie...

 

stopka