INFORMACJA – ERASMUS+

 

  • INFORMACJA – ERASMUS+  

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ma zaszczyt zaprosić na Regionalny Dzień Informacyjny pt.: „Możliwości rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli w międzynarodowych projektach edukacyjnych”

Regionalny Dzień Informacyjny Programu Erasmus+, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Edukacja odbędzie się 10 czerwca 2019 roku w siedzibie Zespołu Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku.

W trakcie trwania konferencji mają Państwo okazje zapoznać się z ciekawymi prezentacjami, spotkać się z ekspertami narodowej agencji oraz odbyć konsultacje indywidualne.

W imieniu zespołu Erasmus+ VET oraz Pani Dyrektor Izabeli Laskowskiej zachęcam do zapoznania się z programem konferencji dostępnym w załączniku oraz na stronie internetowej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane realizacją międzynarodowych projektów edukacyjnych, zapraszamy do udziału w konferencji oraz zarejestrowania się pod adresem https://erasmusplus.org.pl/inicjatywy/konferencje-regionalne/

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Z poważaniem, Beata Lipińska Biuro Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dorosłych
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Aleje Jerozolimskie 142A 02-305 Warszawa; tel.: 22 46 31 115,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.frse.org.pl

   

stopka