„Wszechnica Informatyki”

  • „Wszechnica Informatyki”

Instytut Informatyki Politechniki Śląskiej (http://iinf.polsl.pl) zaprasza uczniów szkół średnich oraz wszystkie osoby zainteresowane informatyką na cykl wykładów organizowanych w ramach „Wszechnicy Informatyki”.

Na kolejnym spotkaniu wykłady pt.: „Przemiana Raspberry Pi w router Wi-Fi” oraz „Deep Learning w praktyce” wygłoszą mgr inż. Patryk Jarnot oraz mgr inż. Krzysztof Kotowski.

Wykład pt. „Przemiana Raspberry Pi w router Wi-Fi” odbędzie się 22 lutego (czwartek) 2018 o godz. 10.00 11.30 na Wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki w Gliwicach przy ulicy Akademickiej 16 w auli F (II piętro, na prawo od schodów głównych).

Wykład pt. „Deep Learning w praktyce” odbędzie się 26 lutego (poniedziałek) 2018 o godz. 10.00 11.30 na Wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki w Gliwicach przy ulicy Akademickiej 16 w auli F (II piętro, na prawo od schodów głównych).

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia. W zgłoszeniu prosimy podać termin oraz nazwę szkoły wraz z szacunkową liczbą osób. Liczba miejsc ograniczona.

 Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy

Z poważaniem
Zespół Wszechnicy Informatyki

 

stopka