Uniwersytet Rolniczy – Dzień Otwarty

 

  • Uniwersytet Rolniczy – Dzień Otwarty

Uniwersytet Rolniczy Kraków

Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbędzie się 21 marca 2018 r. (W PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY) na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada 46, na który serdecznie Państwa zapraszamy.

Uniwersytet Rolniczy Kraków dzień otwarty

Poza uroczystościami w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego mieszczącym się przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie będzie można odwiedzić wybrane Wydziały i wziąć udział w specjalnie na tę okazję przygotowanych warsztatach i wykładach tematycznych.

Informacja na temat zapisów na warsztaty jest dostępna w załączniku lub na stronie internetowej Uczelni: https://urk.edu.pl/index/site/3357/5847

Ponadto będzie możliwość zwiedzenia hali sportowej, akademików i klubu studenckiego.  Już dziś serdecznie zachęcamy Państwa nauczycieli wraz z uczniami do uczestnictwa w wydarzeniu.

Będziemy zobowiązani za potwierdzenie uczestnictwa grup zorganizowanych wraz z podaniem szacunkowej liczby osób na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 marca 2018 r.

Ramowy program Dnia Otwartego oraz lista warsztatów z kontaktem do osób przyjmujących zapisy.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Z poważaniem Izabella Majewska, rzecznik prasowy Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, tel. (12) 662 43 96, fax: (12) 633 62 45; tel. kom. 606 116 895; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

stopka