Wielka Zbiórka Książek 2018

 

  • Wielka Zbiórka Książek 2018

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Wielkiej Zbiórki Książek.
Zebrane książki trafią do utworzonych przez nas bibliotek dla małych i dużych pacjentów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23.04 - 20.05 w siedmiu miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu,Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów! (książki w dobrym stanie  dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych.)

Jak do nas dołączyć

  1. Wypełnij formularz: https://docs.google.com/a/zaczytani.org/forms/d/1TjTBxiBAI3wYZogHbv2Ft8jeoB_ToWOAp9W6V3bPc7M/viewform

Jeśli Państwo już do nas dołączyli poprzez wypełnienie ankiety to prosimy o zapoznanie się z instrukcją:

2. Stwórz miejsce na zbiórkę książek ( np. ustaw karton, wydrukuj plakat)

  1. Pobierz materiały promujące Wielką Zbiórkę Książek 2015  dostępne po 15 kwietnia na  stronie www.zaczytani.org  w zakładce MEDIA i oznacz  swoje miejsce zbiórki
  2. Umieść informacje o akcji na swojej stronie internetowej i na FB
  3. Stwórz z dziećmi laurki dla małych Pacjentów, przyślij  nam zdjęcia
  4. Książki  powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0-100 lat), wydane po 2000 roku.
  5. Książki należy posortować, spakować w kartony, okleić.
  6. Przesłać informacje o ilości zebranych książek wraz  fotorelacją na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  7. Zebrane książki zebrane należy dostarczyć do MAGAZYNU, który udostępnimy w 5  zaczytanych miastach. Adres magazynów zostanie udostępniony na naszej stronie do 15.05.2018 r.

 

Katarzyna Nawrocka

tel.: +48 790 791 020
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook.com/zaczytani.org

  

stopka