„Koncertowe warsztaty z Miuoshem”

 

 

  • „Koncertowe warsztaty z Miuoshem”

Plakat

Zapraszamy młodzież w wieku od 18 lat do 26 lat do udziału w cyklu warsztatów profesjonalnej organizacji koncertów i imprez „Koncertowe warsztaty z Miuoshem”, w efekcie którego uczestnicy warsztatów zorganizują z Miuoshem koncert w Teatrze Ziemi Rybnickiej 12 października 2018 r.

Warsztaty, które poprowadzi Miuosh – śląski raper, organizator koncertów i autor projektów kulturalnych, będą okazją zdobycia umiejętności z zakresu zarządzania projektem i organizacji przedsięwzięć kulturalnych.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Miasto Rybnik, w związku z przyjętym w kwietniu „Programem dla młodych”, którego celem jest wspieranie młodych w rozwoju umiejętności, zdobywaniu doświadczeń, odkrywaniu oraz pielęgnowaniu swoich pasji. Wydarzenia realizowane w ramach „Programu dla młodych” mają zachęcać młodych ludzi do angażowania się w życie publiczne.

Dlatego koncentruje się on na propozycjach działań, które mają inspirować młodych, pomagać im w budowaniu relacji z różnymi środowiskami.

Logo1 Logo2

Formularz zgłoszeniowy  prosimy wysyłać, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 25 maja 2018 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).              

 

stopka