Zawody sportowe

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 16.10.2018 r. nasza reprezentacja chłopców zajęła 1 miejsce w zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych i awansowała do półfinałów  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie. Ogromne gratulacje dla zwycięzców!

Biegi przełajowe Biegi przełajowe

MISTRZOSTWA KATOWIC W PŁYWANIU

W dniu 12.10.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.  Reprezentacja Śl.TZN chłopców  uzyskała następujące  rezultaty w konkurencjach  indywidualnych : Tomasz Barnaś 2 miejsce na 100 m stylem klasycznym, Jakub Stokfisz 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym, 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym, Szymon Muńkowiak 3 miejsce na 50 m stylem klasycznym oraz 2 miejsce w sztafecie 8×50 m stylem  dowolnym. Czekamy na ogłoszenie wyników drużynowych.

Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu Mistrzostwa Katowic w pływaniu
Dyplom  Dyplom  Dyplom  Dyplom  Dyplom 

Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych

DyplomW dniu 28.09.2018r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Sportowe w Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt i Chłopców.  Miejscem zmagań sportowych był tradycyjnie teren wokół akwenu wodnego na Dolinie 3 Stawów w Katowicach. Nasza szkoła oczywiście wzięła udział w imprezie, zarówno w sztafecie dziewcząt jak i chłopców.  Męska sztafeta odniosła po raz kolejny ogromny sukces, zdobywając I miejsce. GRATULUJEMY!!!

Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych

 

 

MISTRZOSTWA KATOWIC W LEKKOATLETYCE

W dniu 26.09.2018 r na stadionie AWF w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Katowic w Lekkoatletyce. Nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze. Największe sukcesy to: 

  • 2 miejsce Milena Mucha w pchnięciu kulą 
  • 2 miejsce Artur Błażkowski w biegu na 100m,
  • 1 miejsce Tomasz Paliwoda w biegu na 200m, 
  • 1 miejsce Adam Paździerz w biegu na 400 m,
  • 3 miejsce Nikodem Polak w biegu na 400m,
  • 2 miejsce Olaf Głuszek w biegu na 1500m,
  • 1 miejsce w biegu sztafetowym 4×100m A.Pażdzierz N.Polak J.Klus O.Głuszek 

Gratulacje dla całek drużyny za udział i zaangażowanie.

Lekkoatletyka Lekkoatletyka Lekkoatletyka Lekkoatletyka Lekkoatletyka Lekkoatletyka

Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom

stopka