Szkolny Konkurs Literacki dla Młodych Twórców „Gęsie Pióro” rozstrzygnięty !
- miejsce Wojciech Rogalski 4C - "Perfekcja"
- miejsce Klaudia Wiśniewska 4D - "Szkarłatna sieć"
- miejsce Zuzanna Szczęch 1C - "List, którego nigdy nie wysłałam"
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym konkursie. Prace były bardzo różnorodne, niezwykle ciekawe, pomysłowe i napisane piękną polszczyzną. Zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.
Organizatorki: Panie Maria Kwiatoń – Pięta, Anna Lorenc, Anna Zając




